ОПИС ДОКУМЕНТУ

Автор:

Плахтій О.П

Доповідач:

Плахтій О.П.

Статус:

Новий проект

Дата:

01.04.2024

ДРУК ПРОЄКТУ РІШЕННЯ

ПРОЄКТ РІШЕННЯ № 4690
Про надання дозволу на розроблення технічної документації з землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на земельні частки (пай) Михасяк Віті Василівні в с. Орів Дрогобицького району Львівської області

      УКРАЇНА
ТРУСКАВЕЦЬКА МІСЬКА РАДА
Львівської області
(_____________  СЕСІЯ  ВОСЬМОГО  ДЕМОКРАТИЧНОГО СКЛИКАННЯ)
Р  І  Ш  Е  Н  Н  Я
 
Від                              2024 р.              №
 
Про  надання дозволу на розроблення технічної документації
з землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж
земельних ділянок в натурі (на місцевості) для ведення
товарного сільськогосподарського виробництва на земельні
частки (пай) Михасяк Віті Василівні  в с. Орів Дрогобицького
району  Львівської області
  
          Розглянувши звернення Михасяк Віти Василівни про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення відновлення меж земельних ділянок в натурі  (на місцевості), Свідоцтво про право на спадщину за заповітом від 25.05.2018року зареєстроване в реєстрі за № 241  , керуючись ст. ст. 12, 122  Земельного кодексу України, Законом України «Про землеустрій», Законом України  «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вирішення питання колективної власності на землю, удосконалення правил землекорстування у масивах земель сільськогосподарського призначення, запобігання рейдерству та стимулювання зрошення в Україні» від 10.07.2018р. №2498-УІІІ, , п. 34 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

 

В  И  Р  I  Ш  И  Л  А:
 

 1. Надати дозвіл  Михасяк Віті Василівні дозвіл на виготовлення  технічної документації із землеустрою  щодо встановлення  (відновлення) меж земельних ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва площею:  1,03га в умовних кадастрових гектарах в с. Орів  Дрогобицького району  Львівської області.

2. Технічної документації із землеустрою  щодо встановлення  (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (пай) подати на затвердження у встановленому законом порядку.

  3. Контроль за виконанням   цього рішення   покласти на постійну  комісію з питань   землекористування, містобудування та благоустрою ( голова комісії Ю.Наконечний) .    

 

Міський голова                                                               Андрій КУЛЬЧИНСЬКИЙ