ОПИС ДОКУМЕНТУ

Автор:

Плахтій О.П

Доповідач:

Плахтій О.П.

Статус:

Чинний

Дата:

09.02.2024

ДРУК ПРОЄКТУ РІШЕННЯ

ПРОЄКТ РІШЕННЯ № 4608
Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення(відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на земельну частку (пай) Варагаш Галині Богданівні в с. Орів Дрогобицького району Львівської області

  УКРАЇНА
ТРУСКАВЕЦЬКА МІСЬКА РАДА
Львівської області
(     СЕСІЯ  ВОСЬМОГО  ДЕМОКРАТИЧНОГО СКЛИКАННЯ)
    Р  І  Ш  Е  Н  Н  Я

 
Від              2024року                  №


Про надання дозволу на розроблення технічної документації

із землеустрою щодо встановлення(відновлення) меж
земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення

товарного сільськогосподарського виробництва на земельну

частку (пай) Варагаш Галині Богданівні  в с. Орів

 Дрогобицького району Львівської області


  Розглянувши звернення Варагаш Галини Богданівни про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення відновлення меж земельної ділянки в натурі  (на місцевості), свідоцтво про право на спадщину за законом від 07.02.2024р,  спадкова справа №63/2023 зареєстрована в реєстрі за №246,Сертифікат на право  на земельну ділянку (пай)№1588 виданого Сколівською райдержадміністрацією по Орівській сільській раді , зареєстрованого 12 травня 1997року за №34, керуючись ст. ст. 12, 122  Земельного кодексу України, Законом України «Про землеустрій», Законом України  «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вирішення питання колективної власності на землю,  правил землекорстування у масивах земель сільськогосподарського призначення, запобігання рейдерству та стимулювання зрошення в Україні» від 10.07.2018р. №2498-УІІІ, , п. 34 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада
                                                 

                                                В  И  Р  I  Ш  И  Л  А:

1. Надати дозвіл Варагаш  Галині Богданівні на виготовлення  технічної документації із землеустрою  щодо встановлення  (відновлення)меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва розміром  0,62 га в умовних кадастрових гектарах без визначення меж цієї частки в натурі, для ведення товарного сільськогосподарського виробництва та розташована  в с. Орів  Дрогобицького району  Львівської області.
2. Технічну документацію із землеустрою  щодо встановлення  (відновлення)меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (пай) подати на затвердження у встановленому законом порядку.
3. Контроль за виконанням   цього рішення   покласти на постійну  комісію з питань   землекористування, містобудування та благоустрою ( голова комісії Ю.Наконечний) .    

 Міський голова                                                               Андрій КУЛЬЧИНСЬКИЙ