ОПИС ДОКУМЕНТУ

Автор:

Плахтій О.П

Статус:

Чинний

Сесія:

LXIII

Скликання:

VIII

Проголосовано:

За основу і в цілому

Рішення:

Прийнято

Дата прийняття:

16.04.2024

РЕЗУЛЬТАТИ ГОЛОСУВАННЯ

 • Підтримали
  18
 • Не підтримали
  0
 • Утримались
  0
 • Не голосували
  0
 • Відсутні
  9

ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ ХРОНОЛОГІЯ ДОКУМЕНТУ ДРУК РІШЕННЯ ПЕРЕГЛЯНУТИ ТЕКСТ ПРОЄКТУ

РІШЕННЯ: № 3710
Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі ( на місцевості) та надання земельної ділянки у власність Савчин Марті Михайлівні для обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд по вул. Івасюка,21 в с. Уличне Дрогобицького району Львівської області

  УКРАЇНА
ТРУСКАВЕЦЬКА МІСЬКА РАДА
Львівської області

(     СЕСІЯ  ВОСЬМОГО  ДЕМОКРАТИЧНОГО СКЛИКАННЯ)

 Р  І  Ш  Е  Н  Н  Я 
 
Від   16  квітня  2024 року                    № 3710
 
Про затвердження технічної документації із землеустрою
щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок
в натурі ( на місцевості) та надання земельної ділянки у власність
Савчин Марті Михайлівні для обслуговування житлового будинку,
господарських будівель та споруд по  вул. Івасюка,21 в с. Уличне
Дрогобицького району Львівської області
 
  
Розглянувши звернення Савчин Марти Михайлівни, технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості),  витяг з реєстру речових прав на нерухоме майно про реєстрацію права власності № 361324855 від 10.01.2024р.  ( реєстраційний номер об’єкта нерухомого майна 2805146246020),  керуючись ст. ст. 12,  118,121,122  Земельного кодексу України, ст. 50 Закону України «Про землеустрій», п. 34 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада
                                                   В  И  Р  I  Ш  И  Л  А:


            1. Затвердити  Савчин Марті Михайлівні технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,25 га (кадастровий номер – 4621288200:01:006:0159) на вул. Івасюка,21  с. Уличне  Дрогобицького району Львівської області, цільове призначення –   для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), категорія земель – землі житлової та громадської забудови.
           1.2. Надати  Савчин Марті Михайлівні у власність земельну ділянку площею 0,25 га (кадастровий номер – 4621288200:01:006:0159) на вул. Івасюка,21  с. Уличне  Дрогобицького району Львівської області ,цільове призначення –   для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) , категорія земель – землі житлової та громадської забудови.
            2.  Савчин Марті Михайлівні використовувати земельну ділянку за цільовим призначенням; допускати відповідні служби для обслуговування чи ремонту інженерних мереж загального призначення при наявності таких на земельній ділянці (організації, які виконують ремонтні роботи, зобов’язані провести повну реконструкцію території). Дотримуватись вимог Земельного кодексу України.
           3.  Савчин Марті Михайлівні зареєструвати право власності на земельну ділянку в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно.
           4. Контроль за виконанням   цього рішення   покласти на постійну  комісію з питань   землекористування, містобудування та благоустрою ( голова комісії Ю.Наконечний).
 
 
Міський голова                                                                 Андрій КУЛЬЧИНСЬКИЙ