ОПИС ДОКУМЕНТУ

Автор:

Плахтій О.П

Статус:

Чинний

Сесія:

LXII

Скликання:

VIII

Проголосовано:

За основу і в цілому

Рішення:

Прийнято

Дата прийняття:

21.03.2024

РЕЗУЛЬТАТИ ГОЛОСУВАННЯ

 • Підтримали
  20
 • Не підтримали
  0
 • Утримались
  0
 • Не голосували
  1
 • Відсутні
  6

ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ ХРОНОЛОГІЯ ДОКУМЕНТУ ДРУК РІШЕННЯ ПЕРЕГЛЯНУТИ ТЕКСТ ПРОЄКТУ

РІШЕННЯ: № 3675
Про  надання дозволу на розроблення Технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на земельні частки (пай) Ямельницькій Ользі Миколаївні в с.Орів Дрогобицького району Львівської області

                                        УКРАЇНА                                             
ТРУСКАВЕЦЬКА МІСЬКА РАДА
Львівської області
( 62 СЕСІЯ  ВОСЬМОГО  ДЕМОКРАТИЧНОГО СКЛИКАННЯ)
Р  І  Ш  Е  Н  Н  Я
 
Від 21.03. 2024 р.                                          № 3675
 
Про  надання дозволу на розроблення
Технічної документації із землеустрою
щодо встановлення (відновлення) меж
земельних ділянок в натурі (на місцевості)
для ведення товарного сільськогосподарського
виробництва на земельні частки (пай)
Ямельницькій Ользі Миколаївні в с.Орів Дрогобицького
району Львівської області
  
          Розглянувши звернення Ямельницької Ольги Миколаївної про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення відновлення меж земельних ділянок в натурі  (на місцевості), Сертифікат на право приватної власності на землю (середню земельну частку) серії ЛВ №1342 зареєстрований у книзі записів сертифікатів на право приватної власності на землю (зередню земельну частку)  за №434  , керуючись ст. ст. 12, 122  Земельного кодексу України, Законом України «Про землеустрій», Законом України  «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вирішення питання колективної власності на землю, удосконалення правил землекорстування у масивах земель сільськогосподарського призначення, запобігання рейдерству та стимулювання зрошення в Україні» від 10.07.2018р. №2498-УІІІ, , п. 34 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада
 
В  И  Р  I  Ш  И  Л  А:
 

 1. Надати дозвіл  Ямельницькій Ользі Миколаївні дозвіл на виготовлення  технічної документації із землеустрою  щодо встановлення  (відновлення) меж земельних ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва площею:  сінокіс 0,2067 га, рілля – 1,1933 га в с. Орів  Дрогобицького району  Львівської області.

2. Технічної документації із землеустрою  щодо встановлення  (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (пай) подати на затвердження у встановленому законом порядку.

3. Контроль за виконанням   цього рішення   покласти на постійну  комісію з питань   землекористування, містобудування та благоустрою ( голова комісії Ю.Наконечний) .  

  
Міський голова                                                                 Андрій КУЛЬЧИНСЬКИЙ