ОПИС ДОКУМЕНТУ

Автор:

Плахтій О.П

Статус:

Чинний

Сесія:

LXII

Скликання:

VIII

Проголосовано:

За основу і в цілому

Рішення:

Прийнято

Дата прийняття:

21.03.2024

РЕЗУЛЬТАТИ ГОЛОСУВАННЯ

 • Підтримали
  20
 • Не підтримали
  0
 • Утримались
  0
 • Не голосували
  1
 • Відсутні
  6

ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ ХРОНОЛОГІЯ ДОКУМЕНТУ ДРУК РІШЕННЯ ПЕРЕГЛЯНУТИ ТЕКСТ ПРОЄКТУ

РІШЕННЯ: № 3674
Про  надання дозволу на розроблення Технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на земельну частку (пай) Федишин Тетяні Богданівні  в с.ОрівДрогобицького району Львівської області

                                УКРАЇНА                                              
ТРУСКАВЕЦЬКА МІСЬКА РАДА
Львівської області
( 62 СЕСІЯ  ВОСЬМОГО  ДЕМОКРАТИЧНОГО СКЛИКАННЯ)
Р  І  Ш  Е  Н  Н  Я
 
Від 21.03. 2024 р.                                       № 3674
 
Про  надання дозволу на розроблення
Технічної документації із землеустрою
щодо встановлення (відновлення) меж
земельної ділянки в натурі (на місцевості)
для ведення товарного сільськогосподарського
виробництва на земельну частку (пай)
Федишин Тетяні Богданівні  в с.ОрівДрогобицького району
Львівської області
  
          Розглянувши звернення Федишин Тетяни Богданівни про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення відновлення меж земельної ділянки в натурі  (на місцевості), Свідоцтво про право спадщини за законом від 29.02.2024 р. зареєстроване в реєстрі  за №266 , керуючись ст. ст. 12, 122  Земельного кодексу України, Законом України «Про землеустрій», Законом України  «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вирішення питання колективної власності на землю, удосконалення правил землекорстування у масивах земель сільськогосподарського призначення, запобігання рейдерству та стимулювання зрошення в Україні» від 10.07.2018р. №2498-УІІІ, , п. 34 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада
 
В  И  Р  I  Ш  И  Л  А:
 

1.     Надати дозвіл Федишин Тетяні Богданівні дозвіл на виготовлення  технічної документації із землеустрою  щодо встановлення  (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва площею 0,4700 га, в с. Орів  Дрогобицького району  Львівської області.

2.     Технічну документацію із землеустрою  щодо встановлення  (відновлення)меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (пай) подати на затвердження у встановленому законом порядку.

3.     Контроль за виконанням   цього рішення   покласти на постійну  комісію з питань   землекористування, містобудування та благоустрою ( голова комісії Ю.Наконечний) .    

 

Міський голова                                                               Андрій КУЛЬЧИНСЬКИЙ