ОПИС ДОКУМЕНТУ

Автор:

Плахтій О.П

Статус:

Чинний

Сесія:

LXIII

Скликання:

VIII

Проголосовано:

За основу і в цілому

Рішення:

Прийнято

Дата прийняття:

16.04.2024

РЕЗУЛЬТАТИ ГОЛОСУВАННЯ

 • Підтримали
  18
 • Не підтримали
  0
 • Утримались
  0
 • Не голосували
  0
 • Відсутні
  9

ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ ХРОНОЛОГІЯ ДОКУМЕНТУ ДРУК РІШЕННЯ ПЕРЕГЛЯНУТИ ТЕКСТ ПРОЄКТУ

РІШЕННЯ: № 3706
Про надання дозволу на розроблення Технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на земельні частки (пай) Ковбаснюк Ользі Тимофіївні. в с.Орів Дрогобицького району Львівської області

УКРАЇНА
ТРУСКАВЕЦЬКА МІСЬКА РАДА
Львівської області
(63  СЕСІЯ  ВОСЬМОГО  ДЕМОКРАТИЧНОГО СКЛИКАННЯ)
 
Р  І  Ш  Е  Н  Н  Я
 
Від   16  квітня  2024 р.                            № 3706
 
Про  надання дозволу на розроблення
Технічної документації із землеустрою
щодо встановлення (відновлення) меж
земельних ділянок в натурі (на місцевості)
для ведення товарного сільськогосподарського
виробництва на земельні частки (пай)
Ковбаснюк Ользі Тимофіївні. в с.Орів Дрогобицького
району  Львівської області
  
          Розглянувши звернення Ковбаснюк Ольги Тимофіївни про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення відновлення меж земельних ділянок в натурі  (на місцевості), Сертифікат на право приватної власності на землю (середню земельну частку) серії ЛВ №1775 зареєстрований у книзі записів сертифікатів на право приватної власності на землю (середню земельну частку)  за №252  , керуючись ст. ст. 12, 122  Земельного кодексу України, Законом України «Про землеустрій», Законом України  «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вирішення питання колективної власності на землю, удосконалення правил землекористування у масивах земель сільськогосподарського призначення, запобігання рейдерству та стимулювання зрошення в Україні» від 10.07.2018р. №2498-УІІІ,  п. 34 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада
 
В  И  Р  I  Ш  И  Л  А:
 
      1. Надати дозвіл  Ковбаснюк Ользі Тимофіївні дозвіл на виготовлення  технічної документації із землеустрою  щодо встановлення  (відновлення) меж земельних ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва площею:  рілля 0,1586 га, рілля – 0,1719 та 0,3295  га в с. Орів  Дрогобицького району  Львівської області.

        2. Технічної документації із землеустрою  щодо встановлення  (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (пай) подати на затвердження у встановленому законом порядку.

        3. Контроль за виконанням   цього рішення   покласти на постійну  комісію з питань   землекористування, містобудування та благоустрою ( голова комісії Ю.Наконечний) .    
 
 
Міський голова                                                               Андрій КУЛЬЧИНСЬКИЙ