ОПИС ДОКУМЕНТУ

Автор:

Плахтій О.П

Статус:

Чинний

Сесія:

LXII

Скликання:

VIII

Проголосовано:

За основу і в цілому

Рішення:

Прийнято

Дата прийняття:

21.03.2024

РЕЗУЛЬТАТИ ГОЛОСУВАННЯ

 • Підтримали
  20
 • Не підтримали
  0
 • Утримались
  0
 • Не голосували
  1
 • Відсутні
  6

ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ ХРОНОЛОГІЯ ДОКУМЕНТУ ДРУК РІШЕННЯ ПЕРЕГЛЯНУТИ ТЕКСТ ПРОЄКТУ

РІШЕННЯ: № 3672
Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення(відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)  для ведення товарного сільськогосподарського  виробництва на земельну частку (пай) Чернецькому Ігорю Любомировичу в с. Уличне  Дрогобицького району Львівської області

  УКРАЇНА
ТРУСКАВЕЦЬКА МІСЬКА РАДА
Львівської області
( 62 СЕСІЯ  ВОСЬМОГО  ДЕМОКРАТИЧНОГО СКЛИКАННЯ)
    Р  І  Ш  Е  Н  Н  Я

 
Від 21.03. 2024 року                               № 3672

Про надання дозволу на розроблення
технічної документації із землеустрою
щодо встановлення(відновлення) меж
земельної ділянки в натурі (на місцевості)
 для ведення товарного сільськогосподарського
 виробництва на земельну частку (пай)
Чернецькому Ігорю Любомировичу в с. Уличне
 Дрогобицького району Львівської області


  Розглянувши звернення Чернецького Ігоря Любомировича про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення відновлення меж земельної ділянки в натурі  (на місцевості), свідоцтво про право на спадщину за заповітом від 29.12.1999р№ 2-2827, Сертифікат на право приватної власності на землю (середню земельну частку) серія ЛВ № 19 від 26.01.2000р, керуючись ст. ст. 12, 122  Земельного кодексу України, Законом України «Про землеустрій», Законом України  «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вирішення питання колективної власності на землю,удосконалення правил зелекорстування у масивах земель сільськогосподарського призначення, запобігання рейдерству та стимулювання зрошення в Україні» від 10.07.2018р. №2498-УІІІ, , п. 34 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада
 

В  И  Р  I  Ш  И  Л  А:

1. Надати дозвіл Чернецькому Ігорю Любомировичу на виготовлення  технічної документації із землеустрою  щодо встановлення  (відновлення)меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва розміром  0,63 га в умовних кадастрових гектарах без визначення меж в натурі (на місцевості)  в с. Уличне  Дрогобицького району  Львівської області.
2. Технічної документації із землеустрою  щодо встановлення  (відновлення)меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (пай) подати на затвердження у встановленому законом порядку.
3. Контроль за виконанням   цього рішення   покласти на постійну  комісію з питань   землекористування, містобудування та благоустрою ( голова комісії Ю.Наконечний) .    

  Міський голова                                                              Андрій КУЛЬЧИНСЬКИЙ