ОПИС ДОКУМЕНТУ

Автор:

Плахтій О.П.

Доповідач:

Плахтій О.П.

Статус:

Новий проект

Дата:

10.07.2024

ДРУК ПРОЄКТУ РІШЕННЯ

ПРОЄКТ РІШЕННЯ № 4898
Про надання дозволу Національній спілці письменників України на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) по вул. Бориславській,15 в м. Трускавці, ​​​​​​​для обслуговування пансіонату «Нафтуся»

УКРАЇНА
ТРУСКАВЕЦЬКА МІСЬКА РАДА
Львівської області
(
     СЕСІЯ  ВОСЬМОГО  ДЕМОКРАТИЧНОГО СКЛИКАННЯ)
 
Р  І  Ш  Е  Н  Н  Я

 
від              2024 року                               №

 

Про надання дозволу Національній спілці
письменників України на розроблення
технічної документації із землеустрою
щодо встановлення (відновлення) меж
земельної ділянки в натурі (на місцевості)
по вул. Бориславській,15 в м. Трускавці,
для обслуговування пансіонату «Нафтуся»


      Розглянувши звернення Національної спілки письменників України про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення відновлення меж земельної ділянки в натурі  (на місцевості), Державний акт на право користування землею Б №059251 від 24.04.1987 року свідоцтво на право власності на лікувальний пансіонат «Нафтуся» літературного фонду СРСР від 26.05.1999 року, керуючись ст. ст. 12, 22, 123 Земельного кодексу України, Законом України «Про землеустрій»,  п. 34 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська  рада

 

В  И  Р  I  Ш  И  Л  А: 

1. Надати дозвіл Національній спілці письменників України на виготовлення  технічної  документації із землеустрою  щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,0,21 га по вул. Бориславській,15 в м. Трускавці Львівської області для обслуговування пансіонату «Нафтуся», за рахунок земель  що перебувають у  користуванні  пансіонату «Нафтуся» у відповідності до державного акту на право користування землею серія Б №059251.
2. Контроль за виконанням   цього рішення   покласти на постійну  комісію з питань землекористування, містобудування та благоустрою (голова комісії Ю.Наконечний).    

Міський голова                                                              Андрій КУЛЬЧИНСЬКИЙ