ОПИС ДОКУМЕНТУ

Автор:

Плахтій О.П.

Доповідач:

Плахтій О.П.

Статус:

Новий проект

Дата:

07.06.2024

ДРУК ПРОЄКТУ РІШЕННЯ

ПРОЄКТ РІШЕННЯ № 4858
Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі ( на місцевості) Карпину Тарасу Івановичу та надання земельної ділянки у власність для обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд по вул.Галицького, 20 в с. Бистрий  Дрогобицького району Львівської області

  УКРАЇНА
ТРУСКАВЕЦЬКА МІСЬКА РАДА
Львівської області
( ____СЕСІЯ  ВОСЬМОГО  ДЕМОКРАТИЧНОГО СКЛИКАННЯ)
ПРОЕКТ   Р  І  Ш  Е  Н  Н  Я 


Від              2024 року №

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо
встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі
( на місцевості) Карпину Тарасу Івановичу та надання земельної
ділянки у власність для обслуговування житлового будинку,

господарських будівель та споруд по вул.Галицького, 20
в с. Бистрий  Дрогобицького району Львівської області
   
     Розглянувши звернення Карпина Тараса Івановича, технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості ,Витяг з державного реєстру речових прав на нерухоме майно про реєстрацію права власності  , реєстраційний номер об’єкта нерухомого майна -896137546212, керуючись ст. ст. 12,  118,121,122  Земельного кодексу України, ст. 50 Закону України «Про землеустрій», п. 34 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада 
В  И  Р  I  Ш  И  Л  А:
1. Затвердити  Карпину Тарасу Івановичу технічну документацію із землеустрою щодо встановлення(відновлення)меж земельної ділянки в натурі (на місцевості площею 0,25га (кадастровий номер – 4621283300:02:001:0046) на вул.Галицька,20 в  с. Бистрий  Дрогобицького району Львівської області, цільове призначення –   для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) , категорія земель – землі житлової та громадської забудови.
2. Надати  Карпину Тарасу Івановичу у власність земельну ділянку площею 0,25га (кадастровий номер – 4621283300:02:001:0046) на вул.Галицька,20 в  с. Бистрий  Дрогобицького району Львівської області, цільове призначення –   для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) , категорія земель – землі житлової та громадської забудови.
3.  Карпину Тарасу Івановичу використовувати земельну ділянку за цільовим призначенням; допускати відповідні служби для обслуговування чи ремонту інженерних мереж загального призначення при наявності таких на земельній ділянці (організації, які виконують ремонтні роботи, зобов’язані провести повну реконструкцію території). Дотримуватись вимог Земельного кодексу України.
4.  Карпину Тарасу Івановичу зареєструвати право власності на земельну ділянку в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно.
5. Контроль за виконанням   цього рішення   покласти на постійну  комісію з питань   землекористування, містобудування та благоустрою ( голова комісії Ю.Наконечний) .
 
Міський голова                                                                Андрій КУЛЬЧИНСЬКИЙ