ОПИС ДОКУМЕНТУ

Автор:

Плахтій О.П

Доповідач:

Плахтій О.П.

Статус:

Новий проект

Дата:

01.04.2024

ДРУК ПРОЄКТУ РІШЕННЯ

ПРОЄКТ РІШЕННЯ № 4694
 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі ( на місцевості) Дутці Ользі Ярославівні та надання земельної ділянки у власність для обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд по вул.Шкільна,144 в с. Доброгостів Дрогобицького району Львівської області

УКРАЇНА
ТРУСКАВЕЦЬКА МІСЬКА РАДА
Львівської області
( СЕСІЯ  ВОСЬМОГО  ДЕМОКРАТИЧНОГО СКЛИКАННЯ)
ПРОЄКТ   Р  І  Ш  Е  Н  Н  Я

 
Від              2024 року №

 

 Про затвердження технічної документації
із землеустрою щодо встановлення (відновлення)
меж земельних ділянок в натурі ( на місцевості)
Дутці Ользі Ярославівні та надання земельної
ділянки у власність для обслуговування житлового будинку,
господарських будівель та споруд по вул.Шкільна,144
в с. Доброгостів Дрогобицького району Львівської області


    Розглянувши звернення Дутки Ольги Ярославівни про технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості ,Витяг з державного руєстру речових прав на нерухоме майно про реєстрацію права власності  , реєстраційний номер об’єкта нерухомого майна -357159646212 керуючись ст. ст. 12,  118,121,122  Земельного кодексу України, ст. 50 Закону України «Про землеустрій», п. 34 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада 

В  И  Р  I  Ш  И  Л  А:

1. Затвердити  Дутці Ользі Ярославівні технічну документацію із землеустрою щодо встановлення(відновлення)меж земельної ділянки в натурі (на місцевості площею 0,2003га (кадастровий номер – 4621283300:01:002:0077) на вул.Шкільна,144 в  с. Доброгостів  Дрогобицького району Львівської області, цільове призначення –   для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) , категорія земель – землі житлової та громадської забудови.
2. Надати  Дутці Ользі Ярославівні у власність земельну ділянку площею 0,2003га (кадастровий номер – 4621283300:01:002:0077) на вул.Шкільна,144 в  с. Доброгостів  Дрогобицького району Львівської області, цільове призначення –   для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) , категорія земель – землі житлової та громадської забудови.
3.  Дутці Ользі Ярославівні використовувати земельну ділянку за цільовим призначенням; допускати відповідні служби для обслуговування чи ремонту інженерних мереж загального призначення при наявності таких на земельній ділянці (організації, які виконують ремонтні роботи, зобов’язані провести повну реконструкцію території). Дотримуватись вимог Земельного кодексу України.
4.  Дутці Ользі Ярославівні зареєструвати право власності на земельну ділянку в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно.
5. Контроль за виконанням   цього рішення   покласти на постійну  комісію з питань   землекористування, містобудування та благоустрою ( голова комісії Ю.Наконечний) .

  Міський голова                                                                Андрій КУЛЬЧИНСЬКИЙ