ОПИС ДОКУМЕНТУ

Автор:

Плахтій О.П

Доповідач:

Плахтій О.П.

Статус:

На доопрацювання

Дата:

01.04.2024

ДРУК ПРОЄКТУ РІШЕННЯ

ПРОЄКТ РІШЕННЯ № 4687
Про надання дозволу на розроблення технічної документації з землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на земельні частки (пай) Гундер Ярославу Васильовичу в с.Доброгостів Дрогобицького району Львівької області

                                                                                УКРАЇНА
ТРУСКАВЕЦЬКА МІСЬКА РАДА
Львівської області
(_____________  СЕСІЯ  ВОСЬМОГО  ДЕМОКРАТИЧНОГО СКЛИКАННЯ)
Р  І  Ш  Е  Н  Н  Я
 
Від                              2024 р.              №
 
Про  надання дозволу на розроблення технічної документації
з землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж
земельних ділянок в натурі (на місцевості) для ведення
товарного сільськогосподарського виробництва на земельні
частки (пай) Гундер Ярославу Васильовичу  в с.Доброгостів
Дрогобицького району  Львівької області
  
          Розглянувши звернення Гундер Ярослава Васильовича про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення відновлення меж земельних ділянок в натурі  (на місцевості), Сертифікат на право на земельну частку ПАЙРН №532474 31.05.2006р з внесеними змінами  , керуючись ст. ст. 12, 122  Земельного кодексу України, Законом України «Про землеустрій», Законом України  «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вирішення питання колективної власності на землю, удосконалення правил землекористування у масивах земель сільськогосподарського призначення, запобігання рейдерству та стимулювання зрошення в Україні» від 10.07.2018р. №2498-УІІІ, , п. 34 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

 
В  И  Р  I  Ш  И  Л  А:
 
 1. Надати дозвіл  Гундеру Ярославу Васильовичу на виготовлення  технічної документації із землеустрою  щодо встановлення  (відновлення) меж земельних ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва площею0,47га в умовних кадастрових гектарах в с. Доброгостів  Дрогобицького району  Львівської області.
 2. Технічної документації із землеустрою  щодо встановлення  (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (пай) подати на затвердження у встановленому законом порядку.

  3. Контроль за виконанням   цього рішення   покласти на постійну  комісію з питань   землекористування, містобудування та благоустрою ( голова комісії Ю.Наконечний) .    
 
Міський голова                                                               Андрій КУЛЬЧИНСЬКИЙ