ОПИС ДОКУМЕНТУ

Автори:

Бучкович Р.Я.


Доповідачі:Бервецький В.Ф.

Рішення:

Прийнято

Сесія:

LXIV

Скликання:

VIII

Вид:

В цілому

Номер:

4797

Дата реєстрації:

16.05.2024

Проголосовано:

31.05.2024 10:52:37

РЕЗУЛЬТАТИ ГОЛОСУВАННЯ

 • Підтримали
  16
 • Не підтримали
  0
 • Утримались
  0
 • Не голосували
  0
 • Відсутні
  11

ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ ХРОНОЛОГІЯ ДОКУМЕНТУ

ГОЛОСУВАННЯ ЗА ПРОЄКТ РІШЕННЯ: № 4797

УКРАЇНА

 

ТРУСКАВЕЦЬКА МІСЬКА РАДА

Львівської області

 

 

(______________________  ВОСЬМОГО  ДЕМОКРАТИЧНОГО  СКЛИКАННЯ)

 


Р  І  Ш  Е  Н  Н  Я


 


Від                            2024  року              № 

 

 

Про схвалення Договору про фінансову  підтримку та 

консультаційні послуги  між Swedfund International AB, 

Трускавецькою міською радою і ТОВ «Ежіс Україна»


 

 

        Розглянувши Договір про фінансову підтримку та консультаційні послуги між Swedfund International AB, Трускавецькою міською радою і ТОВ «Ежіс Україна» щодо Техніко-економічного обґрунтування розвитку централізованого водопостачання м.Трускавець у Львівській області, з метою розвитку системи водопостачання та покращення якості питної води, що можливе при залученні міжнародної технічної допомоги від Swedfund International AB, враховуючи постанову Кабінету Міністрів України від 15.02.2002 № 153 «Про створення єдиної системи залучення, використання та моніторингу міжнародної технічної допомоги» (зі змінами), керуючись ст. 25, 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

 
ВИРІШИЛА

 


 1. Схвалити Договір про фінансову підтримку та консультаційні послуги між Swedfund International AB,  Трускавецькою міською радою і ТОВ «Ежіс Україна», щодо Техніко-економічного обґрунтування розвитку централізованого водопостачання м.Трускавець у Львівській області (відповідно до Додатку).

 2. Визначити власником та бенефіціаром проекту «Техніко-економічне обґрунтування розвитку централізованого водопостачання м.Трускавець у Львівській області» (далі – проект)  Трускавецьку міську  раду.

 3. Доручити міському голові Андрію Кульчинському від імені Трускавецької міської ради підписати Договір про фінансову підтримку та консультаційні послуги між Swedfund International AB,  Трускавецької міської ради і ТОВ «Ежіс Україна», щодо Техніко-економічного обґрунтування розвитку централізованого водопостачання м.Трускавець у Львівській області.

 4. Координацію за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови  Трускавецької міської ради (Олексія Балицького).

 5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на голову постійної депутатської комісії з питань житлово-комунального господарства, транспорту, будівництва, інженерних комунікацій та екології Мар’яну Губицьку.


 

 

 
Міський голова                                             Андрій КУЛЬЧИНСЬКИЙ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

ДОДАТКИ

1 4797 Lump Sum Financial Support.pdf Переглянути