ОПИС ДОКУМЕНТУ

Автори:

Оксана Плахтій


Доповідачі:



Оксана Плахтій

Рішення:

Прийнято

Сесія:

LXXXIV

Скликання:

VIII

Вид:

В цілому

Номер:

6416

Дата реєстрації:

31.10.2025

Проголосовано:

18.11.2025 11:53:04

РЕЗУЛЬТАТИ ГОЛОСУВАННЯ

  • Підтримали
    20
  • Не підтримали
    0
  • Утримались
    0
  • Не голосували
    0
  • Відсутні
    7

ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ ХРОНОЛОГІЯ ДОКУМЕНТУ ДРУК РІШЕННЯ

ГОЛОСУВАННЯ ЗА ПРОЄКТ РІШЕННЯ: № 6416

Текст:

УКРАЇНА

ТРУСКАВЕЦЬКА МІСЬКА РАДА

Львівської області 

(          СЕСІЯ  ВОСЬМОГО ДЕМОКРАТИЧНОГО СКЛИКАННЯ)




 Р  І  Ш  Е  Н  Н  Я

 







Від                     2025   року                    №

 

Про затвердження проекту землеустрою

щодо відведення земельної ділянки  ТзОВ «ЮКРЕЙНІАН

НЕТВОРК СОЛЮШНС»   та надання в оренду земельної

ділянки з кадастровим номером  4621288200:01:006:0128 в

с. Уличне Дрогобицького району Львівської області

 

      Розглянувши заяву  ТзОВ «ЮКРЕЙНІАН НЕТВОРК СОЛЮШНС» ,  беручи до уваги рішення Трускавецької міської ради №4597 від 21.08.2025рокукеруючись  ст.ст. 12,120, 122 123, 134 Земельного кодексу України, п.34 ст.26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні",  міська рада

                                        В  И  Р  I  Ш  И  Л  А:

 

     1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки Товариству з обмеженою відповідальністю «ЮКРЕЙНІАН НЕТВОРК СОЛЮШНС» площею 0,0100 га з кадастровим номером 4621288200:02:000:0128 в с. Уличне Дрогобицького району Львівської області   для  13.01  для розміщення та експлуатації об’єктів і споруд електронних комунікацій.

     2. Надати  товариству з обмеженою відповідальністю «ЮКРЕЙНІАН НЕТВОРК СОЛЮШНС»   у користування на умовах оренди земельну  ділянку - площею 0,0100 га в с. Уличне Дрогобицького району Львівської області   (кадастровий номер земельної ділянки 4621288200:02:000:0128) для  13.01  для розміщення та експлуатації обєктів і споруд електронних комунікацій , категорія земель – землі промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики, оборони та іншого призначення, терміном на 49 років  за рахунок земель не наданих у власність та користування.

     3. Товариству з обмеженою відповідальністю «ЮКРЕЙНІАН НЕТВОРК СОЛЮШНС» надану земельну ділянку   використовувати їх за цiльовим призначенням; допускати відповідні служби для обслуговування чи ремонту інженерних мереж загального призначення, при наявності таких на земельних ділянках (організації , якi виконують ремонтнi роботи, зобов'язанi провести повне відновлення територiї); дотримуватися вимог Земельного кодексу України.

    4.Товариству з обмеженою відповідальністю «ЮКРЕЙНІАННЕТВОРК СОЛЮШНС»зареєструвати право оренди в Державному реєстрі речових прав

    5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань землекористування, містобудування та благоустрою (голова комісії Ю.Наконечний).



Міський голова                                                             Андрій КУЛЬЧИНСЬКИЙ