ОПИС ДОКУМЕНТУ

Автори:

Плахтій О.П


Доповідачі:



Плахтій О.П.

Рішення:

Прийнято

Сесія:

LXXX

Скликання:

VIII

Вид:

В цілому

Номер:

6207

Дата реєстрації:

24.06.2025

Проголосовано:

03.07.2025 11:59:19

РЕЗУЛЬТАТИ ГОЛОСУВАННЯ

  • Підтримали
    19
  • Не підтримали
    0
  • Утримались
    0
  • Не голосували
    0
  • Відсутні
    8

ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ ХРОНОЛОГІЯ ДОКУМЕНТУ ДРУК РІШЕННЯ

ГОЛОСУВАННЯ ЗА ПРОЄКТ РІШЕННЯ: № 6207

Текст:

                                   УКРАЇНА                                             

ТРУСКАВЕЦЬКА МІСЬКА РАДА

Львівської області

(_________________________СЕСІЯ ВОСЬМОГО  ДЕМОКРАТИЧНОГО СКЛИКАННЯ)

 

Р  І  Ш  Е  Н  Н  Я

Від ___ ____________2025 року            № ____

Про затвердження проекту землеустрою

щодо відведення земельної ділянки площею 0,0285га

для будівництва та обслуговування будівель торгівлі

 по вул. Стебницькій в м. Трускавці Львівської

області для продажу права оренди на земельних  торгах

 

Розглянувши проект відведення  земельної ділянки  для продажу права оренди на земельних торгах для будівництва та обслуговування будівель торгівлі (КВЦПЗ – 03.07)  (для встановлення тимчасових споруд) по вул. Стебницькій  в м. Трускавціч,Дрогобицького району Львівської області, керуючись   ст.ст.12, 122, 123, 134, 186 Земельного кодексу України, Законом України «Про землеустрій»,  п.34 ст.26 Закону України  "Про місцеве самоврядування  в Україні",   міська рада
В И Р І Ш Л А

 1. Затвердити Трускавецькій міській раді проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки  для продажу права оренди на  електронних земельних торгах у формі аукціону (кадастровий номер - 4611500000:07:003:0065) , площею  0,0285га по вул. Стебницькій в м. Трускавці Львівської області  для будівництва та обслуговування будівель торгівлі ((КВЦПЗ – 03.07  (для встановлення тимчасових споруд) .

2. Зареєструвати право комунальної власності Трускавецької територіальної громади в особі Трускавецької міської ради на земельну ділянку з кадастровим номером  - 4611500000:07:003:0065, площею  0,0285га по вул. Стебницькій  в м. Трускавці Львівської області  для будівництва та обслуговування будівель торгівлі ((КВЦПЗ – 03.07  (для встановлення тимчасових споруд)

3.Включити до переліку земельних ділянок для підготовки лотів з продажу

на земельних торгах у формі аукціону земельну ділянку  площею 0,0285га по вул. Стебницькій  в м. Трускавці Львівської області  для будівництва та обслуговування будівель торгівлі ((КВЦПЗ – 03.07  (для встановлення тимчасових споруд)

         4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань землекористування, містобудування та благоустрою (Ю. Наконечний).         

 

Міський голова                                                                 Андрій КУЛЬЧИНСЬКИЙ