ГОЛОСУВАННЯ ЗА ПРОЄКТ РІШЕННЯ: № 6211
Текст: УКРАЇНА
ТРУСКАВЕЦЬКА МІСЬКА РАДА
Львівської області
(______________ СЕСІЯ ВОСЬМОГО ДЕМОКРАТИЧНОГО СКЛИКАННЯ)
Р І Ш Е Н Н Я
Від 2025 р. №
Про надання дозволу КП «Трускавецьжитло»
Трускавецької міської ради на виготовлення
документації із землеустрою шодо відведення земельної
ділянки орієнтовною площею 0,03га по вул. Данилишиних
в м. Трускавці Дрогобицького району Львівської області
Розглянувши заяву Комунального підприємства «Трускавець житло» Трускавецької міської ради, керуючись ст. ст. 12, 122, 123, 186 Земельного кодексу України, п. 34 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада
В И Р I Ш И Л А:
1 .Надати дозвіл КП «Трускавець житло» Трускавецької міської ради на виготовлення документації із землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,003 га по вул. Данилишиних в м. Трускавці Дрогобицького району Львівської області з подальшим наданням в постійне користування для встановлення тимчасових споруд по очистці води за рахунок земель міської ради не наданих в власність та користування .
- Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань землекористування, містобудування та благоустрою. (Ю.Наконечний)
Міський голова Андрій КУЛЬЧИНСЬКИЙ
ТРУСКАВЕЦЬКА МІСЬКА РАДА
Львівської області
(______________ СЕСІЯ ВОСЬМОГО ДЕМОКРАТИЧНОГО СКЛИКАННЯ)
Р І Ш Е Н Н Я

