ОПИС ДОКУМЕНТУ

Автори:

Сегер О.Я.


Доповідачі:



Сегер О.Я.

Рішення:

Прийнято

Сесія:

LXXVIII

Скликання:

VIII

Вид:

В цілому

Номер:

6158

Дата реєстрації:

19.05.2025

Проголосовано:

27.05.2025 11:13:34

РЕЗУЛЬТАТИ ГОЛОСУВАННЯ

  • Підтримали
    23
  • Не підтримали
    0
  • Утримались
    0
  • Не голосували
    0
  • Відсутні
    4

ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ ХРОНОЛОГІЯ ДОКУМЕНТУ ДРУК РІШЕННЯ

ГОЛОСУВАННЯ ЗА ПРОЄКТ РІШЕННЯ: № 6158

Текст:

УКРАЇНА

ТРУСКАВЕЦЬКА МІСЬКА РАДА

Львівської області

(                                                          СЕСІЯ ВОСЬМОГО ДЕМОКРАТИЧНОГО СКЛИКАННЯ)


Р  І  Ш  Е  Н  Н  Я


 










Від                         2025 року                                  №
 

Про включення об’єків  до Переліку першого

   типу об’єктів комунальної власності

   Трускавецької територіальної громади,

що підлягають передачі в оренду на аукціоні

 

       Керуючись статтями 25, 26, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до ст..6 Закону України «Про оренду державного та комунального майна» від 03.10.2019 року № 157-IX, Порядку передачі в оренду державного та комунального майна, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03.06.2020 року № 483 «Деякі питання оренди державного та комунального майна», з метою ефективного використання майна територіальної громади , міська рада

 
ВИРІШИЛА:



  1. Включити потенційні об’єкти оренди:


 –  нежитлове приміщення   площею 1,0 кв. м. по вул. Данилишиних,62 у м. Трускавці, балансоутримувач – КНП «Трускавецька міська лікарня»  до Переліку першого типу відповідно до Закону України «Про оренду державного та комунального майна», що підлягають передачі в оренду на аукціоні.

- нежитлове приміщення   площею 1,0 кв. м. по вул. Данилишиних,62 у м. Трускавці, балансоутримувач – КНП “Трускавецький центр первинної медико-санітарної допомоги”  до Переліку першого типу відповідно до Закону України «Про оренду державного та комунального майна», що підлягають передачі в оренду на аукціоні.

  1. Управлінню комунальної власності Трускавецької міської ради провести процедуру укладення договорів оренди відповідно до Закону України «Про оренду державного та комунального майна».

  2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань бюджету, фінансів, підприємництва, комунальної власності та майна.


 

Міський голова                                            Андрій КУЛЬЧИНСЬКИЙ