ОПИС ДОКУМЕНТУ

Автор:

Плахтій О.П

Статус:

Прийнятий в цілому

Сесія:

LXXVIII

Скликання:

VIII

Проголосовано:

В цілому

Рішення:

Прийнято

Проголосовано:

27.05.2025

Дата прийняття:

27.05.2025

РЕЗУЛЬТАТИ ГОЛОСУВАННЯ

  • Підтримали
    23
  • Не підтримали
    0
  • Утримались
    0
  • Не голосували
    0
  • Відсутні
    4

ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ ХРОНОЛОГІЯ ДОКУМЕНТУ ДРУК РІШЕННЯ ПЕРЕГЛЯНУТИ ТЕКСТ ПРОЄКТУ

РІШЕННЯ: № 4481
Про внесення змін до програми «Проведення заходів із землеустрою на 2021-2025роки» , затвердженої рішенням Трускавецької міської ради № 665 від 25.03.2021р. з внесеними змінами

                                        УКРАЇНА                                             
ТРУСКАВЕЦЬКА МІСЬКА РАДА
Львівської області
(78  СЕСІЯ  ВОСЬМОГО  ДЕМОКРАТИЧНОГО СКЛИКАННЯ)
 
Р  І  Ш  Е  Н  Н  Я
 
Від    27  травня   2025р р.                          № 4481
 
Про внесення змін до  програми
«Проведення заходів із землеустрою
на  2021-2025роки» , затвердженої
рішенням  Трускавецької міської ради
 № 665 від 25.03.2021р. з внесеними змінами
             
           З метою ефективного використання коштів, що спрямовуються на виконання заходів з проведення земельної реформи, збереження, відтворення і забезпечення раціонального використання земельних ресурсів та виконання робіт з виготовлення документації із землеустрою щодо поділу земельних ділянок для зміни цільового призначення земельних ділянок з метою влаштування міського кладовища, беручи до уваги пояснюючу записку начальника управління містобудування , архітектури та землекористування , висновки профільних постійних комісій міської ради , керуючись п.п. 22, 34 ст.26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада
В  И  Р  I  Ш  И  Л  А :
 
1.Внести зміни в додаток 3  рішення Трускавецької міської ради  №665 від 25.03.2021р.  «Про затвердження  програми «Проведення заходів із землеустрою на 2021-2025 роки»з внесеними змінами, а саме   перелік завдань  заходів  та показників програми Трускавецької територіальної  громади на 2025рік  викласти в новій редакції згідно додатку.
2.Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань бюджету ,фінансів, розвитку курорту ,підприємництва, комунальної власності і майна    ( А.Стародуб).
 
 
 
Міський голова                                                                                  Андрій КУЛЬЧИНСЬКИЙ
 
 
 
 
 
 

ДОДАТКИ

1 № 4481 - Д_1_паспорт.pdf Переглянути
2 № 4481 - Д_2_.pdf Переглянути
3 № 4481 - Д_4.pdf Переглянути
4 № 4481 - Д_3.pdf Переглянути