ОПИС ДОКУМЕНТУ

Рішення:

Прийнято

Сесія:

LXXII

Скликання:

VIII

Вид:

В цілому

Номер рішення:

4095

Проголосовано:

26.11.2024 10:39:18

Автор:

Сегер О.Я.

РЕЗУЛЬТАТИ ГОЛОСУВАННЯ

  • Підтримали
    19
  • Не підтримали
    0
  • Утримались
    0
  • Не голосували
    1
  • Відсутні
    7

ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ ХРОНОЛОГІЯ ДОКУМЕНТУ

ДРУК РІШЕННЯ

ТЕКСТ РІШЕННЯ: № 4095
Про приватизацію нежитлового приміщення площею 31.8 кв.м. по вулиці Шевченка,21 шляхом викупу

УКРАЇНА
ТРУСКАВЕЦЬКА МІСЬКА РАДА
Львівської області
(72 СЕСІЯ  ВОСЬМОГО ДЕМОКРАТИЧНОГО СКЛИКАННЯ)
Р  І  Ш  Е  Н  Н  Я
 
Від  26  листопада 2024 р.                  № 4095
 
Про приватизацію нежитлового приміщення
площею 31.8 кв.м. по вулиці Шевченка,21
шляхом викупу
 
 
          Керуючись  Законом України  п.30 ст. 26,60 «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 5,18 Закону України  «Про приватизацію державного та комунального майна»,  беручи до уваги договір оренди № 19 від 03.06.2015 року,   враховуючи висновок про вартість майна та висновок експертного дослідження №11/24 від 16.05.2024 року, розглянувши заяву ФОП Сива С.С., враховуючи рішення Трускавецької міської ради № 3900 від 29.08.2024 року «Про затвердження  переліку об’єктів комунальної власності, які підлягають приватизації шляхом викупу на 2024 рік»  міська рада
 
В И Р І Ш И Л А :
  1. Приватизувати нежитлове приміщення площею 31.8 кв.м. по вул. Шевченка,21 у м. Трускавці, що належить до об’єктів малої приватизації і є  комунальною власністю Трускавецької міської ради, шляхом викупу  Фізичною особою – підприємцем Сивою Світланою Стефанівною, яка є орендарем даного нежитлового приміщення та відповідає вимогам ч.2 ст.18 Закону України «Про приватизацію державного і комунального майна» за ціною, визначеною за результатами незалежної оцінки.
  2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань бюджету, фінансів, комунального майна, власності і підприємництва.  
 
 
 
Міський голова                                             Андрій КУЛЬЧИНСЬКИЙ