ОПИС ДОКУМЕНТУ

Автор:

Плахтій О.П.

Статус:

На доопрацювання

Дата:

25.10.2021

ДРУК ПРОЄКТУ РІШЕННЯ

ПРОЄКТ РІШЕННЯ № 2085
Про надання дозволу на виготовлення проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовноюплощею0,8000 га в селі Орів в Доброновській Ірині Миколаївні.


                                 УКРАЇНА                                             
ТРУСКАВЕЦЬКА МІСЬКА РАДА
Львівської області
(_______________  СЕСІЯ  ВОСЬМОГО  ДЕМОКРАТИЧНОГО СКЛИКАННЯ)
Р  І  Ш  Е  Н  Н  Я
 

Від                              2021 р.              №
 
Про  надання дозволу на виготовлення
проекту із землеустрою щодо відведення
земельної ділянки орієнтовноюплощею0,8000 га
в селі Орів в Доброновській Ірині Миколаївні.     

  

             Розглянувши заяву Доброновської Ірини Миколаївни, беручи до уваги схему розташування земельної ділянки, керуючись ст. ст. 12, 116, 118, 119,  121, 122 Земельного кодексу України, ст. ст. 4, 5 Закону України «Про особисте селянське господарство», п. 34 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада 

 

В  И  Р  I  Ш  И  Л  А: 

  1. Дати дозвіл  Доброновській Ірині Миколаївні на виготовлення  проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в с.Орів Дрогобицького району Львівської області, орієнтовною площею 0,8000 га, категорія земель – землі сільськогосподарського призначення з подальшим наданням земельної ділянки у власність за рахунок земель не наданих у власність та користування.
  2. Доброновській І. М., якій надано дозвіл на виготовлення документації із землеустрою , звернутись в землевпорядну організацію для виготовлення проекту відведення земельної ділянки.
  3. Контроль за виконання цього рішення покласти на постійну комісію з питань землекористування, містобудування та благоустрою. (Ю.Наконечний).

 
 
 
Міський голова                                                           Андрій КУЛЬЧИНСЬКИЙ