ОПИС ДОКУМЕНТУ

Рішення:

Прийнято

Сесія:

XXIII

Скликання:

VIII

Статус:

В цілому

Дата прийняття:

28.12.2021

Автор:

Максимич С.В

РЕЗУЛЬТАТИ ГОЛОСУВАННЯ

 • Підтримали
  21
 • Не підтримали
  0
 • Утримались
  0
 • Не голосували
  1
 • Відсутні
  5

ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ

ХРОНОЛОГІЯ ДОКУМЕНТУ

ДРУК РІШЕННЯ ПЕРЕГЛЯНУТИ ТЕКСТ ПРОЄКТУ

ТЕКСТ РІШЕННЯ: № 2294

УКРАЇНА
  ТРУСКАВЕЦЬКА МІСЬКА РАДА                
Львівської області
 
(23 ПОЗАЧЕРГОВА СЕСІЯ ВОСЬМОГО  ДЕМОКРАТИЧНОГО  СКЛИКАННЯ)
 

Р  І  Ш  Е  Н  Н  Я

 
Від   28 грудня 2021  року                 № 2294
Про   затвердження розміру кошторисної заробітної плати на 2022 рік при визначенні вартості будівництва (реконструкції, реставрації, капітального та поточного ремонту, технічного переоснащення) об’єктів,  що споруджуються  із  залученням коштів бюджету міста Трускавця та коштів підприємств, установ, організацій, що належать до комунальної власності територіальної громади міста
 

  
Відповідно до  наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 20.10.2016р.  №281 «Про затвердження Порядку розрахунку розміру кошторисної заробітної плати, який враховується при визначенні вартості будівництва об’єктів», зареєстровано в Міністерстві юстиції України 11.11.2016р. за № 1469/29599 (зі змінами), керуючись  ст. 25 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада
В  И  Р  І  Ш  И  Л  А  :
         1. Затвердити розмір кошторисної заробітної плати на 2022 рік при визначенні вартості будівництва (реконструкції, реставрації, капітального та поточного ремонту, технічного переоснащення) об’єктів,  що споруджуються  із  залученням коштів бюджету міста Трускавця та коштів підприємств, установ, організацій, що належать до комунальної власності територіальної громади міста, в розмірі 12000,00 грн., що відповідає середньому розряду складності робіт 3,8.
        2. Відділу інформаційної політики та зв’язків з громадськістю висвітлити  дане рішення  на офіційному сайті Трускавецької міської ради.
        3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію Трускавецької міської ради з питань бюджету, фінансів, розвитку курорту, підприємництва, комунальної власності та майна( А.Стародуб).
 
 
               Міський голова                         Андрій КУЛЬЧИНСЬКИЙ