ОПИС ДОКУМЕНТУ

Автор:

Ільницька В.Я.

Статус:

Новий проект

Дата:

14.01.2022

ДРУК ПРОЄКТУ РІШЕННЯ

ПРОЄКТ РІШЕННЯ № 2306
Про затвердження Порядку компенсації витрат автомобільним перевізникам, які здійснюють перевезення пасажирів, що мають право на пільговий проїзд на міських маршрутах загального користування на 2022-2024рр


 

Україна

 

ТРУСКАВЕЦЬКА МІСЬКА РАДА

Львівської  області

 
(_________ восьмого демократичного скликання)
 

Р  І  Ш  Е  Н  Н  Я

 
 
 
Від   __ _____________  2022 року                        №  _________
  
 
Про затвердження Порядку компенсації 
витрат автомобільним перевізникам, які здійснюють 
перевезення пасажирів, що мають право 
на пільговий проїзд на міських маршрутах 
загального користування на 2022-2024рр
 
 
 
На виконання статей 12, 13 Закону України «Про статус ветеранів війни та гарантії їх соціального захисту», статей 20, 21, 27 Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи», статті 13 Закону України «Про охорону дитинства», статті 381 Закону України «Про основи соціальної захищеності осіб з інвалідністю в Україні», постанови Кабінету Міністрів України від 17 травня 1993 р. N 354 «Про безплатний проїзд пенсіонерів на транспорті загального користування», Програми соціальної підтримки окремих категорій мешканців Трускавецької міської територіальної громади на 2022-2024рр, з метою забезпечення перевезення пільгових категорій населення автомобільним транспортом на міських маршрутах загального користування, відповідно до статей 7 та 37 Закону України «Про автомобільний транспорт», керуючись статтями 25, 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  міська рада
 
ВИРІШІЛА:
 
  1. Затвердити:

1.1.Порядок компенсації витрат автомобільним перевізникам, які здійснюють перевезення пасажирів, що мають право на пільговий проїзд на міських маршрутах загального користування у м. Трускавець на 2022-2024рр (далі - Порядок), згідно з додатком №1.
1.2. Типовий Договір на здійснення компенсаційних виплат перевізнику за перевезення пільгових категорій громадян автомобільним транспортом загального користування  на міських маршрутах в м. Трускавець за рахунок коштів міського бюджету на відповідний рік ( далі – Договір ), згідно з додатком №2.
2. Управлінню праці та соціального захисту населення Трускавецької міської ради здійснювати відшкодування коштів перевізникам, які здійснюють перевезення пільгових категорій населення, згідно затвердженого Порядку та укладених договорів, в межах кошторисних призначень.
3. Відповідальність за достовірність, повноту та вчасне подання розрахунків в управління праці та соціального захисту населення Трускавецької міської ради за пільгове перевезення пасажирів для виплати компенсації, покласти на перевізників, з якими укладені відповідні договори.
4.  Контроль за виконанням рішення покласти на  постійні  комісії міської ради з гуманітарних питань (освіти, культури, соціального захисту, охорони здоров’я, молодіжної політики), депутатської діяльності, законності, етики, регламенту, місцевого самоврядування та з питань бюджету, фінансів, підприємництва, комунальної власності та майна.         
5. Рішення набуває чинності з 1 січня 2022 року.
 
 
 

 
 
 
 
 
 
Міський голова                                                        Андрій КУЛЬЧИНСЬКИЙ
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 


 

ДОДАТКИ

1 2306 Додаток.pdf Переглянути