ОПИС ДОКУМЕНТУ

Автор:

Плахтій О.П

Статус:

Новий проект

Дата:

13.01.2022

ДРУК ПРОЄКТУ РІШЕННЯ

ПРОЄКТ РІШЕННЯ № 2273
Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання у власність площею 0,1200 га в с. Доброгостів Дрогобицького району Грицишин Івану Івановичу


УКРАЇНА                                             
ТРУСКАВЕЦЬКА МІСЬКА РАДА
Львівської області
(_________________________СЕСІЯ ВОСЬМОГО  ДЕМОКРАТИЧНОГО СКЛИКАННЯ)
 
Р  І  Ш  Е  Н  Н  Я

Від ___ ____________2022 року            № ____
 
Про затвердження проекту землеустрою
щодо відведення земельної ділянки та надання
у власність площею 0,1200 га в с. Доброгостів
Дрогобицького району
Грицишин Івану Івановичу
 
Розглянувши звернення Грицишин Івана Івановича, проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), рішення Доброгостівської сільської ради Дрогобицької району Львівської області № 1244 від 01.10.2020р. «“Про  надання дозволу на розроблення проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність в с. Доброгостів вул.. Героїв Майдану діл.25», №901 від 12.08.2020р. « Про затвердження ДПТ кварталу індивідуальної забудови в с. Доброгостів (К-7 та К-8 генерального плану с. Доьрогостів та с. Бистрий Дрогобицького району Львівської області» керуючись ст. ст. 12,  118,121, 186-1 Земельного кодексу України, ст. 50 Закону України «Про землеустрій»,Законом України «Про регулювання містобудівної діяльності, п. 34 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада 

 
В  И  Р  I  Ш  И  Л  А:
           

              1. Затвердити Грицишин Івану Івановичу проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,1200 га (кадастровий номер – 4621283300:08:000:0089)  по вул. Героїв Майдану в с. Доброгостів Дрогобицького району Львівської області, цільове призначення – (02.01)  для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), категорія земель – землі житлової та громадської забудови.
              2. Надати Грицишин Івану Івановичу у власність земельну ділянку площею 0,1200 га (кадастровий номер – 4621283300:08:000:0089)  по вул. Героїв Майдану в с. Доброгостів Дрогобицького району Львівської області, цільове призначення –  (02.01)  для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), категорія земель – землі житлової та громадської забудови.
              3. Грицишин Івану Івановичу використовувати земельну ділянку за цільовим призначенням; допускати відповідні служби для обслуговування чи ремонту інженерних мереж загального призначення при наявності таких на земельній ділянці (організації, які виконують ремонтні роботи, зобов’язані провести повну реконструкцію території). Дотримуватись вимог Земельного кодексу України.
           4. Грицишин Івану Івановичу зареєструвати право власності на земельну ділянку в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно.
5. Контроль за виконанням   цього рішення   покласти на постійну  комісію з питань   землекористування, містобудування та благоустрою (голова комісії Ю.Наконечний) .    

                   
                Міський голова                                  Андрій КУЛЬЧИНСЬКИЙ