ОПИС ДОКУМЕНТУ

Автор:

Плахтій О.П

Статус:

Новий проект

Дата:

25.11.2021

ДРУК ПРОЄКТУ РІШЕННЯ

ПРОЄКТ РІШЕННЯ № 21140
Про надання дозволу на виготовлення проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 1,0725 га в селі Уличне Дрогобицького району Львівської області Гамар Зеновії Некодимівні

  УКРАЇНА                                             
ТРУСКАВЕЦЬКА МІСЬКА РАДА
Львівської області
(_______________  СЕСІЯ  ВОСЬМОГО  ДЕМОКРАТИЧНОГО СКЛИКАННЯ)
 
Р  І  Ш  Е  Н  Н  Я
 
Від                              2021 р.              №
 
Про  надання дозволу на виготовлення
проекту із землеустрою щодо відведення
земельної ділянки орієнтовною площею 1,0725 га
в селі Уличне Дрогобицького району
Львівської області  Гамар Зеновії Некодимівні

Розглянувши заяву  Гамар Зеновії Некодимівни до уваги схему розташування земельної ділянки, керуючись ст. ст. 12, 116, 118, 119,  121, 122 Земельного кодексу України, ст. ст. 4, 5 Закону України «Про особисте селянське господарство», п. 34 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада 
 
В  И  Р  I  Ш  И  Л  А: 
1.Дати дозвіл  Гамар Зеновії Некодимівні на виготовлення  проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в с. Уличне Дрогобицького району Львівської області, орієнтовною площею 1,0725 га категорія земель – землі сільськогосподарського призначення з подальшим наданням земельної ділянки у власність за рахунок земель не наданих у власність та користування.
2. Гамар Зеновії Некодимівні звернутись в землевпорядну організацію для виготовлення проекту відведення земельної ділянки.
3.Контроль за виконання цього рішення покласти на постійну комісію з питань землекористування, містобудування та благоустрою. (Ю.Наконечний).
 
 
 
Міський голова                                                               Андрій КУЛЬЧИНСЬКИЙ