ОПИС ДОКУМЕНТУ

Автор:

Кушнір З.В.

Статус:

Прийнятий вцілому

Дата:

18.10.2021

ДРУК ПРОЄКТУ РІШЕННЯ

ПРОЄКТ РІШЕННЯ № 2072
Про затвердження містобудівної документації «Детальний план території для будівництва багатофункціонального адміністративно-торгового комплексу із закладами громадського харчування та офісними приміщеннями по вул.Стебницькій, в м.Трускавець, Львівської області»


УКРАЇНА
 
ТРУСКАВЕЦЬКА  МІСЬКА  РАДА
Львівської  області
(________  СЕСІЯ  ВОСЬМОГО ДЕМОКРАТИЧНОГО СКЛИКАННЯ)

Р І Ш Е Н Н Я

 
Від  __  ________   2021р.                     №____
        
Про затвердження містобудівної документації
«Детальний план території для будівництва
багатофункціонального адміністративно-торгового
комплексу із закладами громадського харчування
та офісними приміщеннями по вул.Стебницькій,
в м.Трускавець, Львівської області»
 
 
            Відповідно до ст.26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, ст.ст.8, 19, п.3 ст.10, ст.21 Закону України “Про регулювання містобудівної діяльності”, керуючись рішенням  виконавчого комітету Трускавецької міської ради №159 30.08.2021р. «Про  розроблення детального плану території земельних ділянок по вул.Стебницькій», враховуючи рекомендації постійної комісії з питань землекористування, містобудування та благоустрою і результати громадських слухань, міська рада
 
В И Р І Ш И Л А:
 
            1. Затвердити містобудівну документацію «Детальний план території для будівництва багатофункціонального адміністративно-торгового комплексу із закладами громадського харчування та офісними приміщеннями по вул.Стебницькій, в м.Трускавець, Львівської області»  на замовлення Трускавецької міської ради  згідно додатку.
 
            2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну  комісію з питань  землекористування, містобудування та благоустрою (Наконечний Ю.О.).
 
 
 

Міський голова                                                         Андрій КУЛЬЧИНСЬКИЙ