ОПИС ДОКУМЕНТУ

Автор:

Плахтій О.П

Статус:

Новий проект

Дата:

25.10.2021

ДРУК ПРОЄКТУ РІШЕННЯ

ПРОЄКТ РІШЕННЯ № 2084
Про затвердженнятехнічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) Варагаш М. В. та надання земельної ділянки у власність для ведення товарного сільськогосподарського виробництва в с.Орів


                               УКРАЇНА                                             
ТРУСКАВЕЦЬКА МІСЬКА РАДА
Львівської області
( СЕСІЯ  ВОСЬМОГО  ДЕМОКРАТИЧНОГО СКЛИКАННЯ)
Р  І  Ш  Е  Н  Н  Я

 
Від               №
 
Про  затвердженнятехнічної документації
із землеустрою щодо встановлення (відновлення)
меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)
Варагаш М. В. та надання земельної ділянки
у власність для ведення товарного
сільськогосподарського виробництва в с.Орів
  
          Розглянувши заяви Варагаш Миколи Васильовича, технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення)меж земельних ділянок в натурі ( на місцевості)  для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, Свідоцтво про право на спадщину за заповітом, що складається із середньої земельної частки, площею 0,3700 га в умовних кадастрових гектарах, яка знаходиться на території Орівської сільської ради відповідно до Свідоцтва про право на спадщину за заповітом серії НМВ906724 від 25.09.2020 року, Рішення Орівської сільської ради №1807  від 09.10.2020р. «Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі ( на місцевості)  в с. Орів на території Орівської сільської ради Варагаш М. В.»,  керуючись ст.ст. 12, 118, 123 Земельного кодексу України, Постановою Кабінету Міністрів України від 16.11.2020р №1113 «Деякі заходи щодо прискорення реформ у сфері земельних відносин», Закону України «Про Порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)»,  п.34 ст.26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні",  міська рада

В  И  Р  I  Ш  И  Л  А:
1.Затвердити  Варагаш Миколі Васильовичу технічну документацію  із землеустрою щодо встановлення (відновлення)меж земельних ділянок в натурі (на місцевості)  для ведення товарного сільськогосподарського виробництва  за межами  с. Орів Сколівського району Львівської області з кадастровим номером -4624585200:04:000:0342  площею 0,3700 га.
1.1 Надати  Варагаш Миколі Васильовичу у власність земельну ділянку площею    0,3700  га для ведення товарного сільськогосподарського виробництва  за межами  с.  Орів Сколівського району Львівської області, кадастровий номер -4624585200:04:000:0342 категорія земель – землі сільськогосподарського призначення.
2.   Варагаш Миколі Васильовичу  використовувати земельну ділянку за цільовим призначенням, допускати відповідні служби для обслуговування чи ремонту інженерних мереж загального призначення при наявності таких на земельній ділянці (організації, які виконують ремонтні роботи, зобов’язані провести повну реконструкцію території). Дотримуватись вимог Земельного кодексу України.
  1. Контроль за виконаннямцьогорішенняпокласти на постійнукомісію з питаньземлекористування, містобудування та благоустрою. (Ю.Наконечний).

Міський голова                                                          Андрій КУЛЬЧИНСЬКИЙ