ОПИС ДОКУМЕНТУ

Автор:

Плахтій О.П.

Статус:

Новий проект

Дата:

22.06.2021

ДРУК ПРОЄКТУ РІШЕННЯ

ПРОЄКТ РІШЕННЯ № 1232
Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність, для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) площею 0,100 га в с. Уличне Дрогобицького району Львівської області Спариняку Євгену Романовичу


  УКРАЇНА                                             
ТРУСКАВЕЦЬКА МІСЬКА РАДА
Львівської області
(_______________  СЕСІЯ  ВОСЬМОГО  ДЕМОКРАТИЧНОГО СКЛИКАННЯ)
 
Р  І  Ш  Е  Н  Н  Я
 

Від                              2021 р.              №
 
Про  затвердження проекту землеустрою
щодо відведення земельної ділянки у власність,
для будівництва та обслуговування житлового будинку,
господарських будівель та споруд (присадибна ділянка)
площею 0,100 га в с. Уличне Дрогобицького району
Львівської області Спариняку Євгену Романовичу

  

               Розглянувши заяви Спариняка Євгена Романовича, проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) в с. Уличне Дрогобицького району Львівської області, беручи до уваги  рішення Уличненської сільської ради № 960 від 19.06.2020 «Про погодження виділення земельної ділянки учаснику АТО Спариняку Євгену Романовичу та надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд», рішення Уличненської сільської ради № 361 від 08.12.2017 року «Про затвердження детального плану території житлових кварталів К-2, К-9, К-10; суміщених з генеральним планом с. Уличне Уличненської сільської ради, Дрогобицького району Львівської області», керуючись ст. ст. 12, 118, 122, 123, 186 Земельного кодексу України, ст. 50 Закону України «Про землеустрій», п. 34 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

В  И  Р  I  Ш  И  Л  А: 
  1. Затвердити Спариняку Євгену Романовичу проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) в с. Уличне Дрогобицького району Львівської області по вул. Івана Габчака, ділянка №22 кадастровий номер – 4621288200:05:000:0104.
    1. Надати Спариняку Євгену Романовичу у власність земельну ділянку площею 0,100 га в с. Уличне Дрогобицького району Львівської області по вул. Івана Габчака, ділянка №22,  (кадастровий номер - 4621288200:05:000:0104), (02.01) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка), категорія земель – землі житлової та громадської  забудови.
  2. Спариняку Євгену Романовичу використовувати земельну ділянку за цільовим призначенням, допускати відповідні служби для обслуговування чи ремонту інженерних мереж загального призначення при наявності таких на земельній ділянці (організації, які виконують ремонтні роботи, зобов’язані провести повну реконструкцію території). Дотримуватись вимог Земельного кодексу України.
  3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань землекористування, містобудування та благоустрою. (Ю.Наконечний).

 
Міський голова                                                                         А.Кульчинський