ОПИС ДОКУМЕНТУ

Рішення:

Прийнято

Сесія:

XXIII

Скликання:

VIII

Вид:

В цілому

Номер:

2856

Дата реєстрації:

28.12.2021

Проголосовано:

28.12.2021 15:38:48

Автор:

Максимич С.В

РЕЗУЛЬТАТИ ГОЛОСУВАННЯ

 • Підтримали
  21
 • Не підтримали
  0
 • Утримались
  0
 • Не голосували
  1
 • Відсутні
  5

ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ ХРОНОЛОГІЯ ДОКУМЕНТУ

ДРУК РІШЕННЯ

ГОЛОСУВАННЯ ЗА ПРОЄКТ РІШЕННЯ: № 2856                                                             УКРАЇНА

  ТРУСКАВЕЦЬКА МІСЬКА РАДА                

Львівської області

 

                                          СЕСІЯ ВОСЬМОГО  ДЕМОКРАТИЧНОГО  СКЛИКАННЯ)

 Р  І  Ш  Е  Н  Н  Я


 


Від              .      . 2021  року                 №
Про   затвердження розміру кошторисної заробітної плати на 2022 рік при визначенні вартості будівництва (реконструкції, реставрації, капітального та поточного ремонту, технічного переоснащення) об’єктів,  що споруджуються  із  залученням коштів бюджету міста Трускавця та коштів підприємств, установ, організацій, що належать до комунальної власності територіальної громади міста

 
  Відповідно до  наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 20.10.2016р.  №281 «Про затвердження Порядку розрахунку розміру кошторисної заробітної плати, який враховується при визначенні вартості будівництва об’єктів», зареєстровано в Міністерстві юстиції України 11.11.2016р. за № 1469/29599 (зі змінами), керуючись  ст. 25 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська радаВ  И  Р  І  Ш  И  Л  А  :         1. Затвердити розмір кошторисної заробітної плати на 2022 рік при визначенні вартості будівництва (реконструкції, реставрації, капітального та поточного ремонту, технічного переоснащення) об’єктів,  що споруджуються  із  залученням коштів бюджету міста Трускавця та коштів підприємств, установ, організацій, що належать до комунальної власності територіальної громади міста, в розмірі 12000,00 грн., що відповідає середньому розряду складності робіт 3,8.

        2. Відділу інформаційної політики та зв’язків з громадськістю висвітлити  дане рішення  на офіційному сайті Трускавецької міської ради.

        3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію Трускавецької міської ради з питань бюджету, фінансів, розвитку курорту, підприємництва, комунальної власності та майна( А.Стародуб). 

 

               Міський голова                                           А. Кульчинський